Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego

Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego

Torba Lowepro Stealth Reporter D650 AW

Uniwersalna i funkcjonalna torba dla fotoreporterów i fotografów ceniących sobie szybki dostęp do akcesoriów. Można do niej schować dużą lustrzankę z obiektywem 80-200mm, dodatkowe body, 2 krótkie obiektywy, dużego notebooka, lampę błyskową, ładowarkę i mały statyw. 

Model Stealth Reporter D650 AW, podobnie jak inne produkty Lowepro charakteryzuje się starannością wykonania i wykończenia. Wysokiej jakości materiały gwarantują doskonałe zabezpieczenie przechowywanych urządzeń w każdych warunkach. Wodoodporny materiał wierzchnichroni przed wilgocią, dodatkowo torba wyposażona jest w chowany, opatentowany pokrowiec All Weather Cover, który stanowi ochronę cennej zawartości przed deszczem, śniegiem, piaskiem i kurzem.

Torba posiada mnóstwo kieszonek i schowków na większe i mniejsze przedmioty. Wyposażona jest także w odłączaną saszetkę oraz pokrowiec na karty pamięci, które dodatkowo pomagają w organizacji i rozmieszczeniu akcesoriów. Szybki dostęp do sprzętu możliwy jest dzięki wodoodpornemu zamkowi błyskawicznemu w górnej klapie. Miękkie i grube wnętrze można wyciągnąć, jeśli chce się mieć lżejszą wersję torby. 

Cena za dzień
20,00 zł
Kaucja
100,00 zł

Dodatkowe
informacje

  • Producent: Lowepro
  • Typ: Stalth Reporter D650AW
  • Kieszeń na laptopa: Tak
  • Wymiary wewnętrzne : 410 x 280 x 185
  • Wymiary zewnętrznew: 435 x 320 x 280
  • Wartość odtworzeniowa: 450 zł